شرکت مشاوره آرا 021-22880174 Arahg.com

 

 

 

جایزه ملی صنعت کفش در دو بخش برندهای برتر و بنگاه‌های رقابت‌پذیر طراحی گشته است. جایزه برندهای برتر هر ساله بر اساس ارزیابی‌های تخصصی و با مدل طراحی شده شناسایی و معرفی می‌گردند. جایزه بنگاه‌های رقابت‌پذیر بر مبنای چرخه ارزیابی 360 درجه طراحی گشته است و بنگاه‌ها می‌بایست برای حضور در این جایزه مراحل ثبت‌نام و ارزیابی را به‌صورت کامل به‌پایان رسانند.

 

     مرحله اول

در مرحله اول بنگاه‌ها می‌بایست با دانلود فرم ثبت‌نام ذیل به‌صورت رسمی در جایزه ثبت‌نام کرده و بعد از پرداخت وجه و دریافت کد وارد مراحل بعدی گردند.

   دانلود فرم ثبت‌نام در جایزه ملی صنعت کفش

 

 

    مرحله دوم 

بعد از ثبت‌نام قطعی و دریافت کد، دبیرخانه متناسب با سطح جایزه ثبت‌نام شده توسط متقاضی فرم‌های خودارزیابی مربوطه را برای بنگاه ارسال کرده و بنگاه می‌بایست فرم‌ها را در مدت زمان تعیین شده به دقت و اطلاعات صحیح تکمیل نموده به دبیرخانه ارسال نماید. دبیرخانه بعد از دریافت کامل و قطعی فرم‌های خودارزیابی نامه تایید دریافت را برای بنگاه ارسال می‌نماید.

 

 

    مرحله سوم

در این مرحله ارزیابان و کمیته علمی به بررسی فرم‌های خودارزیابی پرداخته و بعد از محاسبه امتیاز هر بنگاه در صورت نیاز جلسات ارزیابی حضوری را طراحی و به بنگاه اعلام می‌نمایند.

 

 

    مرحله چهارم

بعد از کسب حدنصاب امتیازات برای ورود به ارزیابی حضوری با هماهنگی با بنگاه تیم ارزیاب به بنگاه مراجعه کرده و با مشاهده اسناد، مدارک و بازدید میدانی فرم‌های ارزیابی میدانی را تکمیل می‌نمایند.

 

 

    مرحله پنجم

در مرحله نهایی نتایج حاصل از ارزیابی‌های جمع‌بندی و تحلیل گشته، امتیاز نهایی هر بنگاه محاسبه می‌گردد. در این مرحله بنگاه‌هایی که حائز امتیازات لازم جهت دریافت جایزه گشته‌اند انتخاب شده و در روز اهدای جوایز معرفی خواهند شد.

 

 

اطلاعات تماس

تهران، خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان غفاری، کوچه نهم، پلاک5، واحد3

021-22880174

0901-5959009

021-43854870

info@arahg.com

www.arahg.com

فرم تماس


8+15=