شرکت مشاوره آرا 021-22880174 Arahg.com

 

 

پرسش و پاسخ متداول (FAQ) در مورد جایزه

 

 

1- چگونه در جایزه شرکت نمایم؟

با دریافت و تکمیل فرم‌های ثبت‌نام در بخش مربوطه، واریز وجه و دریافت کد قطعی، ثبت‌نام شما انجام می‌پذیرد.

 

 2- جوایز بخش برندهای برتر و بخش بنگاه‌های رقابت‌پذیر چیست؟

در بخش برندهای برتر، برندی که حائز امتیازات لازم شده باشد به‌عنوان برند برتر در گروه مربوطه معرفی می‌گردد.

در بخش بنگاه‌های رقابت‌پذیر، بنگاه‌ها بر اساس امتیاز کسب کرده در 6 سطح طبقه‌بندی گشته و جوایز تندیس زرین، تندیس سیمین، تندیس برنزین، نشان تخصص، نشان اهتمام و نشان تعهد را دریافت می‌نمایند.

 

3- تفاوت جایزه بخش برندهای برتر و بخش بنگاه‌های رقابت‌پذیر در چیست؟

در بخش برندهای برتر ارزیابی‌ها توسط فعالان صنعت و مردم صورت می‌پذیرد و رتبه و جایگاه برند بنگاه‌ها در بین رقبای صنعت تعیین می‌گردد.

در بخش بنگاه‌های رقابت‌پذیر ارزیابی با فرایند خودارزیابی و ارزیابی حضوری صورت می‌پذیرد و ارزیابی‌ها به‌صورت جامع و شامل معیاری تولید، توزیع، مشتری‌مداری، استراتژی و ... انجام شده و امتیاز بنگاه در مجموع از وضعیت مطلوب رقابت‌پذیری در سطح جهانی مشخص می‌گردد.

 

4- نحوه ثبت‌نام و هزینه ثبت‌نام در بخش برندهای برتر چیست؟

با تکمیل فرم‌های ثبت‌نام و دریافت کد قطعی ثبت‌نام شما انجام می‌گردد؛ هزینه ارزیابی در هر گروه 100هزار تومان می‌باشد، به عبارتی اگر شما در 3 گروه ثبت‌نام نمایید می‌بایست 300هزار تومان واریز نمایید. در صورت ثبت‌نام برای ارزیابی گزارش عمومی برندهای گروه شما به صورت رایگان می‌باشد.

 

 

5- نحوه ثبت‌نام و هزینه ثبت‌نام در بخش برندهای برتر چیست؟

با تکمیل فرم‌های ثبت‌نام و دریافت کد قطعی ثبت‌نام شما انجام می‌گردد؛ هزینه ارزیابی برای بنگاه‌های خرد و کوچک 500هزار تومان، بنگاه‌های متوسط 3میلیون تومان و بنگاه‌های بزرگ 7میلیون تومان می‌باشد.

 

 

6-  اگر من در جایزه برندهای برتر ثبت‌نام نکنم آیا برند من ارزیابی می‌شود؟

بلی، اگر برند شما از نظر فعالان صنعت در سبد اولیه نام و نشان‌های تجاری قرار گیرد ارزیابی شما کامل صورت گرفته و در صورت انتخاب شما به‌عنوان برند برتر جایزه نیز به شما تعلق می‌گیرد؛ ولی برای دریافت گزارش‌های گروه خود و گزارش‌های اختصاصی می‌بایست هزینه جداگانه پرداخت نمایید.

 

 

7-آیا ثبت‌نام در یکی از بخش‌های جایزه به معنی ثبت‌نام در هر 2 بخش است؟

خیر، فرایند و هزینه ثبت‌نام در هر یک از بخش‌های برندهای برتر و بنگاه‌های رقابت‌پذیر جداگانه می‌باشد و ثبت‌نام در یکی به معنی حضور در هر 2 بخش نیست.

 

 

 

اطلاعات تماس

تهران، خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان غفاری، کوچه نهم، پلاک5، واحد3

021-22880174

0901-5959009

021-43854870

info@arahg.com

www.arahg.com

فرم تماس


11+15=